Obojek pro psy se šátkem 22 cm
Kód produktu: W061391
Slevová skupina: C
- Novinka
Obojek pro psy se šátkem. Velikost 1x22,5 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Obojek pro psy se šátkem. Velikost 1x22,5 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W061391 |
| Ean produktu | 5905523690897 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | N/A |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 35.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 20.0 cm |
| Výška kartonu: | 8.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00640 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | PL |

