Hrnek skládací silikonový 350 ml 2v1 New Baby šedý
Kód produktu: W049143
Slevová skupina: C
"Praktický a moderní skládací hrnek značky New Baby v elegantní šedé barvě je ideálním řešením pro rodiče a děti. Díky skládací konstrukci a ...
Podobné produkty
Popis produktu
"Praktický a moderní skládací hrnek značky New Baby v elegantní šedé barvě je ideálním řešením pro rodiče a děti. Díky skládací konstrukci a přiložené karabině je hrnek snadno skladovatelný a přenosný, což z něj činí perfektní volbu jak na každodenní použití, tak na cestování. Hlavní vlastnosti produktu: Skládací konstrukce: Hrnek lze snadno složit, což šetří místo v tašce, batohu nebo kočárku. Praktické rozměry:Výška: 15 cm. Šířka v nejširším místě: 10 cm. Šířka v nejužším místě: 6 cm. KarabinParametry produktu
| Kód produktu | W049143 |
| Ean produktu | 8596164164761 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06400 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 15 |
| Země původu: | CN |

