Led světlo do balonku nebo lampionu blikající, 2ks
Kód produktu: W039031
Slevová skupina: A
Led světlo do balonku nebo lampionu blikající, 2ks. Blikající barevné led světlo.
Podobné produkty
Popis produktu
Led světlo do balonku nebo lampionu blikající, 2ks. Blikající barevné led světlo.Parametry produktu
| Kód produktu | W039031 |
| Ean produktu | 8590331992614 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2x AG3 baterie (LR41) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09900 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 94054231 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1500 |
| Země původu: | CN |

