Interaktivní klíče od auta
Kód produktu: W007398
Slevová skupina: A
Každý malý nezbeda touží po vlastních klíčích od auta. Tyto interaktivní klíče od auta se světelnými a zvukovými efekty je určitě zabaví. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Každý malý nezbeda touží po vlastních klíčích od auta. Tyto interaktivní klíče od auta se světelnými a zvukovými efekty je určitě zabaví. Jednotlivá tlačítka přehrávají různé zvukové efekty (startování motoru, zamykání, maják, klakson). Tlačítko se žárovičkou rozsvítí červené světýlko na klíčích. Automatické vypnutí. Doporučený věk: 12m+ 3xAAA baterie součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W007398 |
| Ean produktu | 8590331917013 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.5 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 19.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01600 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

