Interaktivní kostka 13x12,5x15,5 cm
Kód produktu: W030024
Slevová skupina: A
Interaktivní kostka. Rozměry 13x12,5x15,5 cm. 3xAA baterie nejsou součástí. 4 vkládací kostky. Součástí vkládačka, piano, hodiny, ozubená kolečka, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Interaktivní kostka. Rozměry 13x12,5x15,5 cm. 3xAA baterie nejsou součástí. 4 vkládací kostky. Součástí vkládačka, piano, hodiny, ozubená kolečka, volant, dvířka. Piano - 4 módy. 1. mód - piano, 2. mód - 4 písničky, 3. mód - světelná hra, 4. mód - zvuky zvířat, 5. mód - 20 melodií.Parametry produktu
| Kód produktu | W030024 |
| Ean produktu | 8590331968268 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 22.8 cm |
| Šířka výrobku: | 20.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 88.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 90.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20592 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

