Auto policejní s efekty set 4ks
Kód produktu: W037684
Slevová skupina: A
- Výprodej
Auto policejní set 4ks. velikost auta 26cm. Obsahuje velké auto, 2malé auta 7cm, 2 panáčky. Světelné (melodie, motor, maják) a zvukové efekty. Setrvačník. Baterie 3xAG13 součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto policejní set 4ks. velikost auta 26cm. Obsahuje velké auto, 2malé auta 7cm, 2 panáčky. Světelné (melodie, motor, maják) a zvukové efekty. Setrvačník. Baterie 3xAG13 součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W037684 |
| Ean produktu | 8590331982905 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 39.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.2 cm |
| Výška výrobku: | 16.9 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.5 cm |
| Výška kartonu: | 75.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.26274 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

