56800EU Intex Nafukovací lehátko
Kód produktu: W156800
Slevová skupina: A
Zažij vodní radovánky trochu jinak, s nafukovací lenoškou pro dva. Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na ...
Podobné produkty
Ke stažení (2)
Popis produktu
Zažij vodní radovánky trochu jinak, s nafukovací lenoškou pro dva. Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály. Opravná záplata přiložena. Součástí jsou dvě madla a 2 držáky na pití. Vyrobeno z kvalitního vinylu. Materiál: vinyl Nosnost: 200 kg Rozměry 198 x 117 cm Doporučený věk: 15+Parametry produktu
| Kód produktu | W156800 |
| Ean produktu | 6941057413037 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.0 kg |
| Doporučený věk: | 9+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.8 kg |
| Délka výrobku: | 30.3 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.4 cm |
| Šířka kartonu: | 36.4 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06238 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

