56269NP Intex Kruh nafukovací Timeless
Kód produktu: W025436
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
průměr 91 cm, 2 madla, nosnost 100 kgParametry produktu
| Kód produktu | W025436 |
| Ean produktu | 6941057422565 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 9+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.5 cm |
| Šířka kartonu: | 22.3 cm |
| Výška kartonu: | 20.6 cm |
| Objem kartonu: | 0.01906 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

