Produkt byl přidán do oblíbených
58754EU Intex Lehátko nafukovací Lollipop
Kód produktu: W025452
Slevová skupina: A
- Výprodej
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
velikost 1,98m x 1,27m x 25 cm, nosnost 100 kgParametry produktu
| Kód produktu | W025452 |
| Ean produktu | 6941057422688 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.9 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.9 cm |
| Šířka kartonu: | 27.7 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.03220 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

