58825EU Intex Sedátko nafukovací kruh 135 cm
Kód produktu: W158825
Slevová skupina: A
Sedátko do vody s držadly a opěrkou na záda. Sedátko má pevná držadla a zabudovanou opěrku na záda. Dvě vzduchové komory, lano po obvodu a dva ...
Podobné produkty
Ke stažení (2)
Popis produktu
Sedátko do vody s držadly a opěrkou na záda. Sedátko má pevná držadla a zabudovanou opěrku na záda. Dvě vzduchové komory, lano po obvodu a dva držáky na pití. Vyrobeno z vinylu s nosností do 80 kg. Průměr kruhu je 135 cm a součástí balení je opravná záplata. Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály. výrobce INTEX barva modro/bílá materiál vinyl pevná držadla zabudovaná opěrka na záda dva držáky na pití dvě vzduchové komory lano po obvodu konektor umožňující spojení více nafukovaček Velikost: průměr 135 cm Nosnost 100 kg Doporučený věk: od 14 letParametry produktu
| Kód produktu | W158825 |
| Ean produktu | 6941057402345 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,200 Kg |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.2 kg |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 10.3 cm |
| Délka kartonu: | 62.5 cm |
| Šířka kartonu: | 36.6 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07206 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

