Kachna do vody RC na dálkové ovládání 14 cm
- Výprodej
Kachnička do vody RC na dálkové ovládání. Velikost 14 cm. Na ovladači jsou 2 tlačítka (vpřed, zatáčení). Vysoušení - otočit vertikálně zobákem ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kachnička do vody RC na dálkové ovládání. Velikost 14 cm. Na ovladači jsou 2 tlačítka (vpřed, zatáčení). Vysoušení - otočit vertikálně zobákem nahoru, jemně třepat. USB nabíjecí kabel. Frekvence 2,4 GHz. Kachna - 3.7V bateriový pack (součástí), ovladač - 2xAAA (není součástí).
Parametry produktu
| Kód produktu | W012572 |
| Ean produktu | 8590331930449 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | kachna - 3.7V bateriový pack (součástí), ovladač - 2xAAA (není součástí) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 70.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 71.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.21371 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

