Skákací guma 500 cm - Český obal
Kód produktu: W118296
Slevová skupina: A
Skákací guma podporuje šikovnost, rytmus a ovládání těla. Ideální venkovní aktivita pro vaše děti, při které si užijí spoustu legrace! Varianty: žlutá růžová zelená Velikost: 5 m
Podobné produkty
Popis produktu
Skákací guma podporuje šikovnost, rytmus a ovládání těla. Ideální venkovní aktivita pro vaše děti, při které si užijí spoustu legrace! Varianty: žlutá růžová zelená Velikost: 5 mParametry produktu
| Kód produktu | W118296 |
| Ean produktu | 8590331182961 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02592 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069190 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

