Kapsle plato 8 ran
Kód produktu: W001107
Slevová skupina: C
Kapsle plato 8 ran obsahuje 12 válečků ,celkem vystřelíte 96 ran.Věk 3+
Podobné produkty
Popis produktu
Kapsle plato 8 ran obsahuje 12 válečků ,celkem vystřelíte 96 ran.Věk 3+Parametry produktu
| Kód produktu | W001107 |
| Ean produktu | 4000908002317 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 36049000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

