Katalogová kniha A4, 10 listů
Kód produktu: W884177
Slevová skupina: A
Barevné varianty knih - černá, modrá, zelená, šedá, červená
Podobné produkty
Popis produktu
Barevné varianty knih - černá, modrá, zelená, šedá, červenáParametry produktu
| Kód produktu | W884177 |
| Ean produktu | 8590331316557 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 31.5 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 34.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06895 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 100 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

