Kelímek na vodu výtvarný
Kód produktu: W011353
Slevová skupina: A
Už žádné barevné nehody a zničená umělecká díla. Kelímek má uzavíratelné víčko, takže i když jej převrhnete, voda ven nevyteče. 4 barevné variantu vršku: červený, modrý, zelený, růžový.
Podobné produkty
Popis produktu
Už žádné barevné nehody a zničená umělecká díla. Kelímek má uzavíratelné víčko, takže i když jej převrhnete, voda ven nevyteče. 4 barevné variantu vršku: červený, modrý, zelený, růžový.Parametry produktu
| Kód produktu | W011353 |
| Ean produktu | 8590331926985 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.6 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Délka balení: | 40.0 cm |
| Šířka balení: | 27.5 cm |
| Výška balení: | 7.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

