Ubrus na lavici 50x65cm
Kód produktu: W811494
Slevová skupina: A
Školní ubrus na lavici do hodin výtvarné výchovy o velikosti 50x65 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Školní ubrus na lavici do hodin výtvarné výchovy o velikosti 50x65 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W811494 |
| Ean produktu | 8590331325757 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Délka kartonu: | 39.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 20.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.01872 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39249000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks, Na cestě |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

