Kelímky krokodýl 8 ks
Kód produktu: W029286
Slevová skupina: A
Kelímky krokodýl 8 ks. 8 stohovacích kelímků s motivem krokodýla.
Podobné produkty
Popis produktu
Kelímky krokodýl 8 ks. 8 stohovacích kelímků s motivem krokodýla.Parametry produktu
| Kód produktu | W029286 |
| Ean produktu | 8590331966424 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 49.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07438 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

