Maamaa Látková knížka pro děti 15x15 cm
Kód produktu: W101212
Slevová skupina: B
Podobné produkty
Popis produktu
Látková knížka pro děti. Rozměry 15x15 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W101212 |
| Ean produktu | 8590331012121 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 3.0 cm |
| Šířka balení: | 16.0 cm |
| Výška balení: | 22.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03763 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

