Produkt byl přidán do oblíbených
Kontejnerové město - 6 kontejnerů 12,5 cm
Kód produktu: W037673
Slevová skupina: A
- Výprodej
Kontejnerové město - 6 kontejnerů. Velikost kontejneru 12,5 cm, auta 7 cm. Obsahuje 6 kontejnerů, 6 kovových aut s volnými koly. Každý kontejner ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kontejnerové město - 6 kontejnerů. Velikost kontejneru 12,5 cm, auta 7 cm. Obsahuje 6 kontejnerů, 6 kovových aut s volnými koly. Každý kontejner obsahuje 1 kovové auto, 2 budovy, 2 pouliční lampy, semafor, ulici, 2 figurky, polepy, obrázkový návod na sestavení.Parametry produktu
| Kód produktu | W037673 |
| Ean produktu | 8590331982790 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 26.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 38.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 32.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 91.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.5 cm |
| Výška kartonu: | 68.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.25680 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

