Korekční páska 5m (5mm)
Kód produktu: W003089
Slevová skupina: A
Už žádné nevzhledné přepisy! Korekční páskou jednoduše přejedeš po místě, které chceš skrýt a můžeš psát znovu! Ochranný kryt chrání korektor při ...
Podobné produkty
Popis produktu
Už žádné nevzhledné přepisy! Korekční páskou jednoduše přejedeš po místě, které chceš skrýt a můžeš psát znovu! Ochranný kryt chrání korektor při přepravě a zamezuje poškození korekční pásky. návin 5 m šířka pásky 5 mmParametry produktu
| Kód produktu | W003089 |
| Ean produktu | 8590331905386 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.5 cm |
| Šířka výrobku: | 16.2 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.13038 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 38249996 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 864 |
| Země původu: | CN |

