Gelové pero sada 6 ks Duha
Kód produktu: W832606
Slevová skupina: A
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
Sada gelových per. Průhledné kulaté tělo, koncovka a uzávěr v barvě náplně. Výrazně sytá reflexní stopa. Balení 6 ksParametry produktu
| Kód produktu | W832606 |
| Ean produktu | 8590331329724 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.0 kg |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 57.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96081092 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 40 |
| Balení velké: | 320 |
| Země původu: | CN |

