KOSMOS I dig it! Dračí vejce 7 cm
Kód produktu: W052929
Slevová skupina: D
KOSMOS I dig it! Dračí vejce. Velikost 7 cm. Pomocí přiloženého majzlíku odtesejte vajíčko a objevte tak draka uvnitř. Vajíčko nejdříve namočte do vody. Display box - 24 ks. Český návod součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
KOSMOS I dig it! Dračí vejce. Velikost 7 cm. Pomocí přiloženého majzlíku odtesejte vajíčko a objevte tak draka uvnitř. Vajíčko nejdříve namočte do vody. Display box - 24 ks. Český návod součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W052929 |
| Ean produktu | 4002051617363 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 5.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 25.4 cm |
| Šířka kartonu: | 25.4 cm |
| Výška kartonu: | 11.7 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.00755 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | DE |

