Kouzelné zaplétací gumičky + korálky velký mix 950 ks
Kód produktu: W052335
Slevová skupina: A
Kouzelné zaplétací gumičy + korálky velký mix. Balení obsahuje: korálky, zaplétací gumičky, příslušenství, ozdoby a návod.
Podobné produkty
Popis produktu
Kouzelné zaplétací gumičy + korálky velký mix. Balení obsahuje: korálky, zaplétací gumičky, příslušenství, ozdoby a návod.Parametry produktu
| Kód produktu | W052335 |
| Ean produktu | 8590331027132 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 31.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 34.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 56.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15120 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 136 |
| Země původu: | CN |

