Kreativní set kamínky 14x21,5 cm - MIX
Kód produktu: W019386
Slevová skupina: A
Drobná kreativita - diamond painting o velikosti 15x22 cm MIX. 16 různých obrázků.
Podobné produkty
Popis produktu
Drobná kreativita - diamond painting o velikosti 15x22 cm MIX. 16 různých obrázků.Parametry produktu
| Kód produktu | W019386 |
| Ean produktu | 8590331941209 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 17.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 51.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07140 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 16 |
| Balení velké: | 960 |
| Země původu: | CN |

