Puzzle 30 ks
Kód produktu: W045903
Slevová skupina: A
Puzzle o velikosti 22,5x14,5 cm, 30 ks. 12 různých motivů.
Podobné produkty
Popis produktu
Puzzle o velikosti 22,5x14,5 cm, 30 ks. 12 různých motivů.Parametry produktu
| Kód produktu | W045903 |
| Ean produktu | 8590331001606 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 22.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 47.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05132 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030069 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

