Puzzle 60 ks v plechové krabičce
Kód produktu: W045902
Slevová skupina: A
- Výprodej
Puzzle 60 ks v plechové krabičce. 8 různých obrázků.
Podobné produkty
Popis produktu
Puzzle 60 ks v plechové krabičce. 8 různých obrázků.Parametry produktu
| Kód produktu | W045902 |
| Ean produktu | 8590331001590 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04435 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030069 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

