Kreativní set - puzzle + 5ks fix
Kód produktu: W017744
Slevová skupina: A
Kreativní set o velikosti 21x28 cm. Obsahuje puzzle které se dají vykreslovat + 5 kusů fix. 4 různé motivy.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set o velikosti 21x28 cm. Obsahuje puzzle které se dají vykreslovat + 5 kusů fix. 4 různé motivy.Parametry produktu
| Kód produktu | W017744 |
| Ean produktu | 8590331939336 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07088 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

