Kreativní set + kamínky 20x26 cm
Kód produktu: W026491
Slevová skupina: A
Kreativní set + kamínky o velikosti 20x26 cm 8 různých druhů.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set + kamínky o velikosti 20x26 cm 8 různých druhů.Parametry produktu
| Kód produktu | W026491 |
| Ean produktu | 8590331956760 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 27.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 49.0 cm |
| Výška kartonu: | 59.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09540 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 400 |
| Země původu: | CN |

