Kreativní set malované nádobí
Kód produktu: W049704
Slevová skupina: A
Kreativní set malované nádobí. Velikost konvičky 7 cm, velikost hrnečku 4 cm. Obsahuje konvičku s pokličkou, 2 hrnečky a 2 podšálky., sadu 6 barev, štětec.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set malované nádobí. Velikost konvičky 7 cm, velikost hrnečku 4 cm. Obsahuje konvičku s pokličkou, 2 hrnečky a 2 podšálky., sadu 6 barev, štětec.Parametry produktu
| Kód produktu | W049704 |
| Ean produktu | 8590331026944 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 14.8 cm |
| Šířka výrobku: | 5.2 cm |
| Výška výrobku: | 22.4 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 69.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09936 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

