Kreativní set malování čajové soupravy
Kód produktu: W049705
Slevová skupina: A
Kreativní set malování čajové soupravy. Obsahuje 6 barev, štětec, 4 hrnečky s podšálky, konvičku, cukřenku. Velikost konvičky 8x8x4cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set malování čajové soupravy. Obsahuje 6 barev, štětec, 4 hrnečky s podšálky, konvičku, cukřenku. Velikost konvičky 8x8x4cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W049705 |
| Ean produktu | 8590331026951 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 91.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13377 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

