Nebulous Stars Omyvatelný pracovní plášť
Kód produktu: W039742
Slevová skupina: D
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
Nebulous Stars Omyvatelný pracovní plášť. Doporučený věk 6-8 let.Parametry produktu
| Kód produktu | W039742 |
| Ean produktu | 694704125536 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6-8 |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 23.0 cm |
| Šířka balení: | 16.0 cm |
| Výška balení: | 25.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 52.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06500 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 8 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

