Kreativní set maska 14x36 cm s provázkem a ozdobami
Kód produktu: W026510
Slevová skupina: A
Kreativní set vytvoř si masku. Obsahuje: maska, provázek, ozdoby Různé barevní provedení
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set vytvoř si masku. Obsahuje: maska, provázek, ozdoby Různé barevní provedeníParametry produktu
| Kód produktu | W026510 |
| Ean produktu | 8590331956951 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 36.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 54.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.16038 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 750 |
| Země původu: | CN |

