Vajíčka na vybarvení 5x8cm, 3 ks + barvy + štětec
Kód produktu: W046278
Slevová skupina: A
Vajíčka plastové na vybarvení o velikosti 5x8 cm 3 ks. Součástí balení barvy + štětec.
Podobné produkty
Popis produktu
Vajíčka plastové na vybarvení o velikosti 5x8 cm 3 ks. Součástí balení barvy + štětec.Parametry produktu
| Kód produktu | W046278 |
| Ean produktu | 8590331001842 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Velikonoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.12000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

