Produkt byl přidán do oblíbených
Kreativní set, obrázek + kuličková modelína
Kód produktu: W007089
Slevová skupina: A
Vymaluj si krásný obrázek kterým můžeš i někoho potěšit. Kreativní set • Dřevěný obrázek • Kuličková modelína (8 barev)
Podobné produkty
Popis produktu
Vymaluj si krásný obrázek kterým můžeš i někoho potěšit. Kreativní set • Dřevěný obrázek • Kuličková modelína (8 barev)Parametry produktu
| Kód produktu | W007089 |
| Ean produktu | 8590331915385 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.0 cm |
| Šířka kartonu: | 52.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.10733 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 150 |
| Země původu: | CN |

