Kreativní set se stojánkem - MIX
Kód produktu: W019489
Slevová skupina: A
- Výprodej
Kreativní set o velikosti 17,5x26 cm MIX. Balení obsahuje: lepidlo, stojánek a pomůcky. 4 různé obrázky.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set o velikosti 17,5x26 cm MIX. Balení obsahuje: lepidlo, stojánek a pomůcky. 4 různé obrázky.Parametry produktu
| Kód produktu | W019489 |
| Ean produktu | 8590331941278 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05249 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 320 |
| Země původu: | CN |

