Kreativní puzzle nálepkový set 26x20 cm Betlém
Kód produktu: W024748
Slevová skupina: A
Kreativní puzzle nálepkový set betlém o velikosti 26x20 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní puzzle nálepkový set betlém o velikosti 26x20 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W024748 |
| Ean produktu | 8590331952434 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 27.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 9.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.00559 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39199080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

