Kuchyňský set - vařič, nádobí, potraviny
Kód produktu: W027822
Slevová skupina: A
- Novinka
Kuchyňský set. Součástí vařič, nádobí a jídlo.
Podobné produkty
Popis produktu
Kuchyňský set. Součástí vařič, nádobí a jídlo.Parametry produktu
| Kód produktu | W027822 |
| Ean produktu | 8590331960156 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 78.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 71.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.24367 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

