Kulečník set s 2 tágy 45x25 cm
Kód produktu: W049544
Slevová skupina: A
Kulečník set s 2 tágy 45x25 cm. Obsah balení - stůl, sada koulí, 2 tága.
Podobné produkty
Popis produktu
Kulečník set s 2 tágy 45x25 cm. Obsah balení - stůl, sada koulí, 2 tága.Parametry produktu
| Kód produktu | W049544 |
| Ean produktu | 8590331023684 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 49.5 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 46.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06403 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95042000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

