Kuželky 8 ks
Kód produktu: W125046
Slevová skupina: C
Plastové kuželky - zábavná hra pro malé i velké! V létě si mohou děti hrát na zahradě a v zimě zase doma! Balení obsahuje: 8 kuželek koule
Podobné produkty
Popis produktu
Plastové kuželky - zábavná hra pro malé i velké! V létě si mohou děti hrát na zahradě a v zimě zase doma! Balení obsahuje: 8 kuželek kouleParametry produktu
| Kód produktu | W125046 |
| Ean produktu | 8590331217250 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka kartonu: | 24.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 0 |
| Země původu: | PL |

