Diabolo - Český obal
Kód produktu: W118123
Slevová skupina: A
Diabolo - zábavná hra nejen pro děti! Roztoč diabolo pomocí paliček! Důležité je mít natažené provázky! Diabolo můžeš vyhazovat, chytat a provádět ...
Podobné produkty
Popis produktu
Diabolo - zábavná hra nejen pro děti! Roztoč diabolo pomocí paliček! Důležité je mít natažené provázky! Diabolo můžeš vyhazovat, chytat a provádět spoustu dalších kousků, které se naučíš! Při hře si procvičíš svou šikovnost, motorickou zručnost a trpělivost. Velikost: 35 cm (paličky) Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W118123 |
| Ean produktu | 8590331181230 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 43.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Délka balení: | 12.0 cm |
| Šířka balení: | 18.0 cm |
| Výška balení: | 43.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.0 cm |
| Šířka kartonu: | 46.0 cm |
| Výška kartonu: | 76.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.18179 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

