Kyblík Baby Shark 17cm
Kód produktu: W051232
Slevová skupina: C
Kyblík Baby Shark. Velikost 17cm
Podobné produkty
Popis produktu
Kyblík Baby Shark. Velikost 17cmParametry produktu
| Kód produktu | W051232 |
| Ean produktu | 8001011286447 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05280 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | TN |

