Guma mazací Auto
Kód produktu: W036742
Slevová skupina: A
Guma mazací AUTA 6 druhů aut 30 ks v display boxu
Podobné produkty
Popis produktu
Guma mazací AUTA 6 druhů aut 30 ks v display boxuParametry produktu
| Kód produktu | W036742 |
| Ean produktu | 8590331979394 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.6 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 19.0 cm |
| Šířka balení: | 16.0 cm |
| Výška balení: | 3.5 cm |
| Délka kartonu: | 49.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 20.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 30 ks |
| Kusů v displayi: | 30 ks |
| Objem kartonu: | 0.03822 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 40169200 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 30 |
| Balení velké: | 900 |
| Země původu: | CN |

