Razítko rolovací zvířátka
Kód produktu: W055292
Slevová skupina: A
Razítko rolovací zvířátka. 24 ks v display boxu. 8 variant: žírafa, tygr, lev, liška, slon, kozoroh, panda a zebra.
Podobné produkty
Popis produktu
Razítko rolovací zvířátka. 24 ks v display boxu. 8 variant: žírafa, tygr, lev, liška, slon, kozoroh, panda a zebra.Parametry produktu
| Kód produktu | W055292 |
| Ean produktu | 8590331040858 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 2.7 cm |
| Šířka výrobku: | 2.7 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Délka balení: | 15.0 cm |
| Šířka balení: | 22.0 cm |
| Výška balení: | 5.5 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 48.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.07920 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 768 |
| Země původu: | CN |

