L.O.L. Surprise! Sliz pěnový antistresový 140 ml
Kód produktu: W051814
Slevová skupina: B
L.O.L. Surprise! Sliz pěnový antistresový 140 ml. Více variant.
Podobné produkty
Popis produktu
L.O.L. Surprise! Sliz pěnový antistresový 140 ml. Více variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W051814 |
| Ean produktu | 4820199478994 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 6.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 21.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.5 cm |
| Výška kartonu: | 17.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01047 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 16 |
| Země původu: | UA |

