Lampion 20 cm na baterie čarodějnice/halloween
Kód produktu: W885335
Slevová skupina: A
Lampion koule 20 cm - na baterie 2xAAA Lampion má tematický vzor s čarodějnicí a netopýry. Součástí balení je vnitřní výztuha, díky které lampion perfektně drží tvar.
Podobné produkty
Popis produktu
Lampion koule 20 cm - na baterie 2xAAA Lampion má tematický vzor s čarodějnicí a netopýry. Součástí balení je vnitřní výztuha, díky které lampion perfektně drží tvar.Parametry produktu
| Kód produktu | W885335 |
| Ean produktu | 8590331335848 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07215 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

