Lampion koule 24 cm Zvířátka
Kód produktu: W039044
Slevová skupina: A
Lampion koule 24 cm Zvířátka. Assort 5 motivů.
Podobné produkty
Popis produktu
Lampion koule 24 cm Zvířátka. Assort 5 motivů.Parametry produktu
| Kód produktu | W039044 |
| Ean produktu | 8590331992744 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 42.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.13118 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 300 |
| Země původu: | CN |

