Lampion válec 15 cm - Dýně
Kód produktu: W020205
Slevová skupina: A
Lampion válec 15 cm, papírová dekorace, motiv dýně
Podobné produkty
Popis produktu
Lampion válec 15 cm, papírová dekorace, motiv dýněParametry produktu
| Kód produktu | W020205 |
| Ean produktu | 8590331943050 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 31.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04848 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

