Lanový žebřík dřevěný trojhran 1,9 m
Kód produktu: W018318
Slevová skupina: B
Lanový žebřík dřevěný trojhran. Délka 1,9 m. PE lana o průměru 10 mm. Délka úchopů 58 cm. Nosnost 80 kg.
Podobné produkty
Popis produktu
Lanový žebřík dřevěný trojhran. Délka 1,9 m. PE lana o průměru 10 mm. Délka úchopů 58 cm. Nosnost 80 kg.Parametry produktu
| Kód produktu | W018318 |
| Ean produktu | 8590331939855 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 4,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 4.2 kg |
| Délka výrobku: | 50.0 cm |
| Šířka výrobku: | 50.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 46.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11500 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

