Rozkládací knížka Krtek
Kód produktu: W170603
Slevová skupina: B
Rozkládací leporelo s různými obrázky Krtečka zaujmou miminko na první pohled, ilustrace je velmi povedená s pěknými a sytými barvami. Hračka je ...
Podobné produkty
Popis produktu
Rozkládací leporelo s různými obrázky Krtečka zaujmou miminko na první pohled, ilustrace je velmi povedená s pěknými a sytými barvami. Hračka je vyrobena z nezávadného materiálu, takže nevadí, když mrňous knížku ochutná. Rozměr: 13 x 13 cmParametry produktu
| Kód produktu | W170603 |
| Ean produktu | 8590331706037 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 2.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka balení: | 28.8 cm |
| Šířka balení: | 15.7 cm |
| Výška balení: | 30.6 cm |
| Délka kartonu: | 58.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 63.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.12424 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 20 |
| Balení velké: | 160 |
| Země původu: | CN |

