58836EU Lehátko síťové 178 x 94 cm
Kód produktu: W158836
Slevová skupina: A
Lehátko s nafukovacím obvodem a polštářem pod hlavu, které Vám zajistí zaručený relax do horkých letních dnů. Síťovina, tvořící výplň lehátka, ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Lehátko s nafukovacím obvodem a polštářem pod hlavu, které Vám zajistí zaručený relax do horkých letních dnů. Síťovina, tvořící výplň lehátka, zajišťuje příjemné osvěžení na horkém slunci. Výrobky značky Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály. - Rozměry (d x š): 178 x 94 cm - 2 vzduchové komory - Síťované dno - Nosnost: 80kgParametry produktu
| Kód produktu | W158836 |
| Ean produktu | 6941057402369 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka kartonu: | 39.7 cm |
| Šířka kartonu: | 36.5 cm |
| Výška kartonu: | 21.2 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03072 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

